Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234

Новини

Дорогі діти, пропонуємо вам долучитися до заходів, які підготували для вас класні керівники та класоводи.

Запрошуємо навчальні заклади України 5-6 жовтня 2020 року вже традиційно долучитись до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин.
Захід може бути проведений як в очному, так і онлайн форматі. Безкоштовні матеріали для проведення уроку (в тому числі готові онлайн уроки, конспекти інтерактивних занять, квесту, просвітницько-виховного заходу та ін.) викладені на сайті Фонду – тут. Методичні матеріали постійно доповнюються та оновлюються, тож радимо слідкувати за змінами на сайті.
ІІІ Всеукраїнський урок доброти традиціно проходитиме за підтримки МОН України

Всеукраїнський день бібліотек
30 вересня — найчитальніший день року

8 вересня - Міжнародний день грамотності

День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців. Сподіваємося, і цього року разом з вами ми зможемо зберегти красиву традицію, відповідальну місію великим українством одягати вишиті сорочки третього четверга травня в знак єдності та підтримки одне одного. День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу.

Запрошуємо вас, дорогі учні, зробити спільне фото ваших родин у вишиванках, надіслати їх у класну групу для подальшого створення фото колажу на сайті школи.

Бережімо Україну і себе.

ДО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВА КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ – РІЧНИЦІ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР 18 ТРАВНЯ 2020 року пропонуємо перегляд фільму «Чужа молитва» про страшні події 1944 року за посиланням

6 КВІТНЯ СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ ДЛЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ НА КАРАНТИНІ: ЧАС ТА ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ, ДЕ ТА ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАВЧАННЯ

Завдання для навчання розміщено на онлайн дошці кожного вчителя. Бажаємо успіхів!