З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»

Розваги

Дата: 10 травня 2020 о 03:19, Оновлено 11 січня о 00:24

2. Онлайн квест "Найкращій знавець рідної мови"

Вітаємо всіх учасників наступного квесту! У вас є можливість отримати наступну стимул картку. Для цього ви маєте відкрити двері квест кімнати. Отримає картку тільки один учень або учениця. Участь можуть брати всі охочі (окрім учнів, які вже виграли стимул карту у попередніх квестах)

Вперед за перемогою !

Результати та переможець будуть виставлені на цій сторінці в понеділок. Заходь!

1. Квест-кімната "Новорічні свята"

Діти, у вас є можливість отримати стимул-карту навіть на канікулах.

Для цього необхідно пройти онлайн квес-кімнату та відчинити двері з кодовим замком. Щоб підібрати код від дверей, ви маєте тади відповіть на 4 запитання, які стосуються зимових свят українського народу. Кожне запитання під номером. В такому ж порядку ви маєте виставити відповіді, щоб правильно скласти код від дверей.

Будьте дуже уважні! В кімнаті ви маєте пересувати, натискати на предмети, шукаючи запитання.

Переходь за цим покликанням https://www.Learnis.ru/341410/ та виконуй завдання.

Успіхів!

Результати та переможець будуть виставлені на цій сторінці в понеділок. Заходь!

За результатами першого квесту стимул карту отримує Каджарова Ілона.

Фото результатів квесту можна переглянути нижче.