Новини проекту
З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
    

Пам'ятки на канікули

Дата: 10 травня 2020 о 02:49, Оновлено 10 травня 2020 о 02:52

ПАМ’ЯТКА НА КАНІКУЛИ
Обережна поведінка під час канікул – запорука життя і здоров’я!

1.    Разом з батьками продумуй план проведення канікул
2.    Дотримуйся правил дорожнього руху. Будь обережним на дорогах і тротуарах.
3.    Гуляй лише у призначених для цього місцях. 
4.    Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти, трансформаторні та газорозподільні підстанції, залізничні колії, промислові об'єкти тощо. Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості.
5.    Під мас ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.
6.    Суворо дотримуйся правил пожежної безпеки. Не грай з вогнем. Пам'ятай: головний спосіб захисту від пожежі — самому не стать його причиною.
7.    Під час сильних вітрів і грози не виходь на вулицю. Не торкайся обірваних електродротів: вони можуть бути під напругою.
8.    Під час прогулянок не чіпай незнайомі предмети: вони можуть виявитися вибухонебезпечними. Про знахідку повідом дорослих.
9.    Без супроводу дорослих не ходи до лісу. Дотримуйся правил безпечної поведінки в у лісі. Не збирай гриби, не чіпай незнайомі рослини та ягоди, вони можуть виявитися отруйними.
10.    Дотримуйся правил поведінки на воді. Не купайся у заборонених місцях — це небезпечно для життя, користуйся пляжами та спеціально відведеними для купання місцями. Під час купання слід бути уважними до оточуючих і пам'ятати про засоби рятування потопаючих.
11.    Дітям до 16 років дозволяється кататися на човні тільки у супроводі дорослих.
12.    Уникай тривалого перебування на сонці, особливо у дні його активності, у  спекотні сонячні дні надягай головний убір, одяг світлих тонів.
13.    Дотримуйся правил безпечної поведінки у громадських місцях, у побуті. Повідомляй батьків де і з ким знаходишся. Уникай сумнівних та небезпечних компаній.
14.    Не чіпай чужого майна. Не ображай людей ні морально, ні фізично. Пам'ятай про відповідальність за протиправну поведінку. Неповнолітнім заборонено відвідувати нічні розважальні заклади; знаходитися у комп’ютерних клубах, кафе, дискотеках після 22 години.
15.    Веди здоровий спосіб життя. Пам'ятай, що шкідливі звички (паління, алкоголь, наркотики) є причиною багатьох захворювань, різко скорочуйсь тривалість життя і згубно позначиться на твоєму здоров’ї. 
16.    Щоб уникнути харчових отруєнь, ретельно вибирай продукти харчування, звертай увагу на термін придатності. Не вживай продукти, які зберігалися поза холодильником, продукти невідомого походження продукти, що пройшли неякісну обробку.
17.    У разі небезпеки звертайся за допомогою: 101 – пожежна охорона, 102 – поліція, 103 – швидка медична допомога, 104 – аварійна служба газу.
Пам’ятай! Від того, як ти будеш відпочивати, залежить твоє життя і здоров’я.
Відповідальність за збереження життя і здоров’я дитини під час канікул, у вихідні та святкові дні покладається на батьків.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.